BeatleBoy

 

     Zdravím, jmenuju se Jakub (17). Mým největším koníčkem a zálibou je hudba a všechno, co se děje kolem ní. Hudbě se aktivně věnuji celkem čtvrtým rokem. V dětství jsem navštěvoval základní uměleckou školu, kde jsem se učil ve hře na klavír. Dá se říct, že mě klavír vůbec nebavil a chodil jsem na hodiny klavíru pouze z rodinných důvodů. Ačkoliv jsem chodil do ZUŠky z donucení, tak jsem rád, že jsem nakonec dokončil klavír 5. rokem studia, který mě potom posunul dál a dál ve hře a zpěvu obecně.

    Konkrétně zpěvu se věnuji, dá se říct celkem rok. Hraju na klavír, baskytaru, kytaru, bicí a foukací harmoniku. Ze všech jmenovaných mám nejraději kytaru a baskytaru. Moji největší inspirací v nahrávání hudebních záležitostí a skládání vlastní hudby je světový fenomén v oblasti 20. století a dá se říct celé hudební sféry nejslavnější kapela všech dob ,, The Beatles ,,. Moc lidí v dnešní době neposlouchá tuhle hudbu, ale já sám zastávám názor toho, že dnešní moderní hudba má své kořeny právě v této oblasti 60. a 70. let 20. století.

Mezi mé největší idoly patří právě Paul McCartney a John Lennon. Věřím, že se Vám budou líbit moje nahrávky. This is it :)

 

Zde je odkaz na můj kanál na youtube